Huvitavat      Sündmused      Kontakt      

Nov. 2014 Uus sari ''Looduse tervis ja inimene''

Loodusest räägime tavaliselt imetledes, kui ilus, millised vaated jne. Tervisest rääkides peame silmas oma, enda s. t. inimese tervisest. Meil on kallal järjest rohkem haigusi, järjest noorematel, on nukramad ja rõõmsamad päevad. Milline on aga looduse enesetunne? Kas me oskame seda märgata? Kunas ja mille pärast loodus „nutab“ või „naerab“? Sarja kohta Looduse tervise sarjaga tahame meelde tuletada, et Inimene on looduse osa. Kõik, mis toimub looduses, mõjutab ka meid. Mis aga toimub looduses, kui palju me seda teame? Kust algab ja kus lõpeb loodus? Kas majauksest välja astudes oleme juba looduses või algab loodus meie jaoks kilomeetri kauguselt metsast? Milliste hädades vaevleb meid ümbritsev keskkond? Mis toimub kliimaga? Miks peab kalendrisse vaatama, kui tahame teada , mis aastaaeg parasjagu on, aknast õue vaadates ju seda enam ei ütle. Lõunamaised taimed kolivad järjest põhjapoole, samas räägitakse ka kliima jahenemisest? Mida kõike sisaldab õhk ja milliseid helisid ta edasi kannab? Milliste uute haiguste käes kannatavad loomad, linnud? Kuidas tunnevad end meie aia kõige väiksemad elanikud ( konnad, mesilased)? Senini müstika valdkonda kuulunud nähtused (näit. rohuringid) on muutumas looduses tavapäraseks. Nendel ja veel paljudel muudel teemadel kõnelemegi selle sarja raames. Olles teadlik looduses toimuvatest protsessidest oskame teha nii looduse kui enda jaoks tervislikumaid valikuid, kaitsta keskkond
zero base cad Kaasaegse veebilehe loomine ja mõjusate kodulehtede tegemine aitab veebilehtede disaini valmistamise nähtavamaks teha, vaata aara.ee poolt kodulehekülgede valmistamise kohta aitab näidata kuidas veebilehe tegemine muudab ettevõtte netilehe moodsalt populaarseks lisaks ka kodulehe optimeerimine loob head eeldused koduka Google otsingu kaudu, lisaks aitab kodulehtede tegemise ja optimeerimisele tähelepanu pööramine netilehekülgi ka paremini ülesse leida, loe uue veebilehekülje tegemisest aara.ee disainibüroos lähemalt käib ja mida täpselt kodulehe tegemine endas kätkeb.

Nov. 2014 Uus sari ''Looduse tervis ja inimene''

Tallinna Loomaaias valmis läinud aasta suvel uus,moderne hoone – Keskkonnahariduskeskus. MTÜ Tervendavad Aiad viib Keskkonnahariduskeskuses l äbi loengusarja „Looduse tervis ja inimene“. MTÜ südameasjaks olev tervisliku, loodussõbraliku aianduse edendamine on otseselt seotud loodusega.

Loodusest räägime tavaliselt imetledes, kui ilus, millised vaated jne. Tervisest rääkides  peame silmas oma, enda  s.t. inimese tervisest.  Meil on kallal järjest rohkem haigusi, järjest noorematel, on  nukramad ja rõõmsamad päevad. Milline on aga looduse enesetunne? Kas me oskame seda märgata?  Kunas ja mille pärast  loodus  „nutab“ või „naerab“?

 

Sarja kohta
Looduse tervise sarjaga tahame meelde tuletada, et Inimene on looduse osa.  Kõik, mis toimub looduses, mõjutab  ka meid. Mis aga toimub looduses,  kui palju me seda teame?  Kust algab ja kus  lõpeb loodus?  Kas majauksest välja astudes oleme juba looduses või algab loodus meie jaoks kilomeetri  kauguselt metsast?


Milliste hädades vaevleb meid ümbritsev keskkond? Mis toimub kliimaga? Miks  peab kalendrisse vaatama, kui tahame teada , mis aastaaeg  parasjagu on, aknast õue vaadates ju seda enam ei ütle.  Lõunamaised taimed kolivad järjest põhjapoole, samas räägitakse ka kliima jahenemisest?  Mida kõike sisaldab õhk ja milliseid helisid ta edasi kannab? Milliste uute haiguste käes kannatavad loomad, linnud?  Kuidas tunnevad end meie aia kõige väiksemad elanikud ( konnad, mesilased)?  Senini müstika valdkonda kuulunud nähtused (näit.rohuringid) on muutumas looduses tavapäraseks. Nendel ja veel paljudel muudel teemadel kõnelemegi selle sarja raames.

Olles teadlik looduses toimuvatest protsessidest  oskame teha nii looduse kui enda jaoks  tervislikumaid valikuid, kaitsta keskkonda ja iseennast!

Läbi looduse ja looduse probleemide tutvustamise  aitame kaasa   Harku valla slogani „Elu kui puhkus“  ja oma kodukoha loodusliku omapära väärtustamisele.   Projekti rahastab siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.
Rohekeskkonda väärtustavat käitumist!

Juuli 2024
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Hiina vanasõna:
teed plaane aastaks – külva seemet
teed plaane kümneks aastaks – istuta puid
teed plaane sajaks aastaks – hari inimesi!

ÜHINGUST
Panustame oma tegevusega tervisliku aiakultuuri arendamisse!
EESMÄRGID
MTÜ eesmärk on tervist väärtustava elukeskkonna ja  elulaadi tutvustamine ning aiakultuuri arendamine.
SÜNDMUSED
Siit leiad info  nii tulevaste kui juba toimunud sündmuste kohta.
KONTAKT
MTÜ Tervendavad Aiad, 
Juku põik 6-8, Harku vald, 
Rannamõisa, Harjumaa 76906 Kontakttelefon (+372) 50 37 504

Kodulehtede valmistamine aara.ee

Loodusest räägime tavaliselt imetledes, kui ilus, millised vaated jne. Tervisest rääkides peame silmas oma, enda s. t. inimese tervisest. Meil on kallal järjest rohkem haigusi, järjest noorematel, on nukramad ja rõõmsamad päevad. Milline on aga looduse enesetunne? Kas me oskame seda märgata? Kunas ja mille pärast loodus „nutab“ või „naerab“? Sarja kohta Looduse tervise sarjaga tahame meelde tuletada, et Inimene on looduse osa. Kõik, mis toimub looduses, mõjutab ka meid. Mis aga toimub looduses, kui palju me seda teame? Kust algab ja kus lõpeb loodus? Kas majauksest välja astudes oleme juba looduses või algab loodus meie jaoks kilomeetri kauguselt metsast? Milliste hädades vaevleb meid ümbritsev keskkond? Mis toimub kliimaga? Miks peab kalendrisse vaatama, kui tahame teada , mis aastaaeg parasjagu on, aknast õue vaadates ju seda enam ei ütle. Lõunamaised taimed kolivad järjest põhjapoole, samas räägitakse ka kliima jahenemisest? Mida kõike sisaldab õhk ja milliseid helisid ta edasi kannab? Milliste uute haiguste käes kannatavad loomad, linnud? Kuidas tunnevad end meie aia kõige väiksemad elanikud ( konnad, mesilased)? Senini müstika valdkonda kuulunud nähtused (näit. rohuringid) on muutumas looduses tavapäraseks. Nendel ja veel paljudel muudel teemadel kõnelemegi selle sarja raames. Olles teadlik looduses toimuvatest protsessidest oskame teha nii looduse kui enda jaoks tervislikumaid valikuid, kaitsta keskkonda ja iseennast! Läbi looduse ja looduse probleemide tutvustamise aitame kaasa Harku valla slogani „Elu kui puhkus“ ja oma kodukoha loodusliku omapära väärtustamisele. Projekti rahastab siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest. Rohekeskkonda väärtustavat käitumist!

Tallinna Loomaaias valmis läinud aasta suvel uus,moderne hoone – Keskkonnahariduskeskus. MTÜ Tervendavad Aiad viib Keskkonnahariduskeskuses l äbi loengusarja „Looduse tervis ja inimene“. MTÜ südameasjaks olev tervisliku, loodussõbraliku aianduse edendamine on otseselt seotud loodusega. Nov. 2014 Uus sari ''Looduse tervis ja inimene''

www.tervendavadaiad.ee © 2014 MTÜ Tervendavad Aiad