Huvitavat      Sündmused      Kontakt      

Õuekoolitused on selleks hooajaks lõppenud!

zero base cad Kaasaegse veebilehe loomine ja mõjusate kodulehtede tegemine aitab veebilehtede disaini valmistamise nähtavamaks teha, vaata aara.ee poolt kodulehekülgede valmistamise kohta aitab näidata kuidas veebilehe tegemine muudab ettevõtte netilehe moodsalt populaarseks lisaks ka kodulehe optimeerimine loob head eeldused koduka Google otsingu kaudu, lisaks aitab kodulehtede tegemise ja optimeerimisele tähelepanu pööramine netilehekülgi ka paremini ülesse leida, loe uue veebilehekülje tegemisest aara.ee disainibüroos lähemalt käib ja mida täpselt kodulehe tegemine endas kätkeb.

Õuekoolitused on selleks hooajaks lõppenud!

13. sept. 2015

Armsad vanad ja uued sõbrad, tuttavad!

Selleks hooajaks oleme õues toimetamise lõpetanud.
Aitäh, et leidsite aega osaleda meie koolitustel nii praktilisi aiatöid õpetavas sarjas "Algajale aednikule" kui aiakujunduse koolitustel sarjas "Energeetiline aiakujundus".
Nende sarjade elluviimisega arenesime teoreetilisi aiandus-loodusalaseid teadmisi andvast organisatsioonist praktilisi aiandusoskusi õpetavaks mtü-ks. Senise 2 aastase tegevusega olime loonud selleks vajalikud eeldused ning praktiliste õppepäevade korraldamine oli meie arengu loogiliseks jätkuks.

Sarjas "Algajale aednikule" toimus 5 koolitust. Nii Loomaaias kui Vabaõhumuuseumis on vaatamist vääriv aiandus. Õppepäevade kaudu saime ka teavitada üldsust ning tõmmata tähelepanu nendele omapärastele ja vähestele köögiviljaaedadele Tallinnas.

Sarjas "Energeetiline aiakujundus" analüüsisime 5 koduaeda: 2 Suurupis, 1 Tabasalus, 1 Ilmandus, 1 Kakumäel - nii klassikalisest aiakundusteooriast kui feng shui põhimõtetest lähtuvalt. Kogemus oli ka meile endile esmakordne ja õpetlik. Ei olnud ju teada kuidas need kaks nägemust kattuvad. Hea meel oli tõdeda, et feng shui lähenemine toetas aiakujundusteooriast tulenevat. Ilmnesid vaid üksikud momendid, kus tekkisid erisused ja neid oli kasulik teada saada.

Oleme tänulikud väga positiivse tagasiside eest! 91% osalenutest märkisid , et osaleksid ka edaspidi sellistel koolitustel. 48% said rohkem infot kui lootsid, 52% said just seda mida ootasid. See näitab, et meil on olemas vajalik kompetents pakkuda vastavat teenust ja me suudame seda teha heal, huvipakkuval tasemel. Kõigi koolituste kohta on ilmunud fotomaterjal kodulehel.

Täname lektoreid, kes põnevalt jagasid oma tarkusi, täname koostööpartnereid Tallinna Loomaaeda, Vabaõhumuuseumi, kes lubasid meid oma õuele toimetama,
täname aianduskauplusi ja aiandeid, kes aitasid kaasa koolitusinfo jagamisel,
täname ajakirjanikke, kelle huvi orbiiti sattusime, tänu nendele toredatele inimestele,
kes kutsusid meid oma koduaeda, tänu neile, kes pakkusid oma vabatahtlikku abi edasiseks tegevuseks!
Suur tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile, kes pidas vajalikuks meie talvel kavandatud plaane, projekte rahaliselt toetada!

Nüüd järgneb pisikene puhkus, tõmbame kokku oma suviste tegemiste otsad ja teeme vajalikud paberitööd.

Talvistest toimetustest anname teada oktoobris!

Juuni 2024
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Hiina vanasõna:
teed plaane aastaks – külva seemet
teed plaane kümneks aastaks – istuta puid
teed plaane sajaks aastaks – hari inimesi!

ÜHINGUST
Panustame oma tegevusega tervisliku aiakultuuri arendamisse!
EESMÄRGID
MTÜ eesmärk on tervist väärtustava elukeskkonna ja  elulaadi tutvustamine ning aiakultuuri arendamine.
SÜNDMUSED
Siit leiad info  nii tulevaste kui juba toimunud sündmuste kohta.
KONTAKT
MTÜ Tervendavad Aiad, 
Juku põik 6-8, Harku vald, 
Rannamõisa, Harjumaa 76906 Kontakttelefon (+372) 50 37 504

Kodulehtede valmistamine aara.ee

Armsad vanad ja uued sõbrad, tuttavad! Selleks hooajaks oleme õues toimetamise lõpetanud. Aitäh, et leidsite aega osaleda meie koolitustel nii praktilisi aiatöid õpetavas sarjas "Algajale aednikule" kui aiakujunduse koolitustel sarjas "Energeetiline aiakujundus". Nende sarjade elluviimisega arenesime teoreetilisi aiandus-loodusalaseid teadmisi andvast organisatsioonist praktilisi aiandusoskusi õpetavaks mtü-ks. Senise 2 aastase tegevusega olime loonud selleks vajalikud eeldused ning praktiliste õppepäevade korraldamine oli meie arengu loogiliseks jätkuks. Sarjas "Algajale aednikule" toimus 5 koolitust. Nii Loomaaias kui Vabaõhumuuseumis on vaatamist vääriv aiandus. Õppepäevade kaudu saime ka teavitada üldsust ning tõmmata tähelepanu nendele omapärastele ja vähestele köögiviljaaedadele Tallinnas. Sarjas "Energeetiline aiakujundus" analüüsisime 5 koduaeda: 2 Suurupis, 1 Tabasalus, 1 Ilmandus, 1 Kakumäel - nii klassikalisest aiakundusteooriast kui feng shui põhimõtetest lähtuvalt. Kogemus oli ka meile endile esmakordne ja õpetlik. Ei olnud ju teada kuidas need kaks nägemust kattuvad. Hea meel oli tõdeda, et feng shui lähenemine toetas aiakujundusteooriast tulenevat. Ilmnesid vaid üksikud momendid, kus tekkisid erisused ja neid oli kasulik teada saada. Oleme tänulikud väga positiivse tagasiside eest! 91% osalenutest märkisid , et osaleksid ka edaspidi sellistel koolitustel. 48% said rohkem infot kui lootsid, 52% said just seda mida ootasid. See näitab, et meil on olemas vajalik kompetents pakkuda vastavat teenust ja me suudame seda teha heal, huvipakkuval tasemel. Kõigi koolituste kohta on ilmunud fotomaterjal kodulehel. Täname lektoreid, kes põnevalt jagasid oma tarkusi, täname koostööpartnereid Tallinna Loomaaeda, Vabaõhumuuseumi, kes lubasid meid oma õuele toimetama, täname aianduskauplusi ja aiandeid, kes aitasid kaasa koolitusinfo jagamisel, täname ajakirjanikke, kelle huvi orbiiti sattusime, tänu nendele toredatele inimestele, kes kutsusid meid oma koduaeda, tänu neile, kes pakkusid oma vabatahtlikku abi edasiseks tegevuseks! Suur tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile, kes pidas vajalikuks meie talvel kavandatud plaane, projekte rahaliselt toetada! Nüüd järgneb pisikene puhkus, tõmbame kokku oma suviste tegemiste otsad ja teeme vajalikud paberitööd. Talvistest toimetustest anname teada oktoobris! Õuekoolitused on selleks hooajaks lõppenud!

www.tervendavadaiad.ee © 2014 MTÜ Tervendavad Aiad