Huvitavat      Sündmused      Kontakt      

Uus sari ''Energeetiline aiakujundus''

MTÜ Tervendavad Aiad möödunud suvel alguse saanud sarjast "Energeetiline aiaturism" kasvas välja sari "Energeetiline aiakujundus". Möödunud sajandi tippaednik Jaan Port kirjutab oma 1941. a. ilmunud raamatus "Koduaed": Koduaed koosneb kolmest aiast: viljapuuaed, köögiviljaaed ja iluaed. Kui me kõiges oleme harjunud aja jooksul arenema kiiremini, kõrgemale, kaugemale, siis mis on toimunud aianduses viimase pea 100 aasta jooksul? Kolmest aiast on liiga tihti alles vaid üks - iluaed. Koolitustel pakume ideid, lahendusi kuidas mahutada oma krundile need kolm aeda: kuhu rajada köögiviljapeenrad, kuhu istutada viljapuud, kuhu paigutada kasvuhoone, kuhu rajada puhkekoht jne. Sarja raames külastame koduaedu, mis ei pea olema auhinnaväärilised iluaiad, vaid on täiesti tavalised koduaiad, kus nii mõnigi asi vajaks ümber kujundust, paremat lahendust. Õpetame nii klassikalisi aiakujundus- kui feng-shui tarkusi, õueruumi tsoneerimist otse praktiliste näidete abil, vahetult aia keskkonnas. Teeme seda selleks, et inimesed oskaksid ise oma aeda funktsionaalsemaks, tervislikumaks muuta arvestades sealjuures olemasoleva loodusliku keskkonnaga. Ergutama mõtlema, kuidas oma õueruumi ruutmeetrid panna tervist teenima. Kui Sa oled soetanud uue kodu ja soovid maja ümber rajada mõnusa koduaia või tahad oma olemasolevat aiaruumi paremini ära kasutadas, kuid ei tea, kuidas alustada – siis on meie koolitused just Sinu jaoks Esimene koolitus toimub 14. j
zero base cad Kaasaegse veebilehe loomine ja mõjusate kodulehtede tegemine aitab veebilehtede disaini valmistamise nähtavamaks teha, vaata aara.ee poolt kodulehekülgede valmistamise kohta aitab näidata kuidas veebilehe tegemine muudab ettevõtte netilehe moodsalt populaarseks lisaks ka kodulehe optimeerimine loob head eeldused koduka Google otsingu kaudu, lisaks aitab kodulehtede tegemise ja optimeerimisele tähelepanu pööramine netilehekülgi ka paremini ülesse leida, loe uue veebilehekülje tegemisest aara.ee disainibüroos lähemalt käib ja mida täpselt kodulehe tegemine endas kätkeb.

Uus sari ''Energeetiline aiakujundus''

Paneme oma õue ruutmeetrid tervist teenima!

Koolitajateks feng shui nõustaja SIRET SEEDER ja atesteeritud maastikuehitaja ÕNNE EINER

 

MTÜ Tervendavad Aiad  möödunud suvel alguse saanud sarjast "Energeetiline aiaturism" kasvas välja sari "Energeetiline aiakujundus".

 

 Möödunud sajandi tippaednik Jaan Port kirjutab oma 1941.a. ilmunud raamatus "Koduaed": Koduaed koosneb kolmest aiast: viljapuuaed, köögiviljaaed ja iluaed.

Kui me kõiges oleme harjunud aja jooksul arenema kiiremini, kõrgemale, kaugemale, siis mis on toimunud aianduses viimase pea 100 aasta jooksul?  Kolmest aiast on liiga tihti  alles vaid üks - iluaed.

Koolitustel pakume ideid, lahendusi kuidas mahutada oma krundile need kolm aeda: kuhu rajada köögiviljapeenrad, kuhu istutada viljapuud, kuhu paigutada kasvuhoone, kuhu rajada puhkekoht jne.

 

Sarja raames külastame  koduaedu, mis ei pea olema auhinnaväärilised iluaiad, vaid on täiesti tavalised koduaiad, kus nii mõnigi asi vajaks ümber kujundust, paremat lahendust. 

Õpetame nii  klassikalisi aiakujundus- kui feng-shui tarkusi, õueruumi tsoneerimist  otse praktiliste näidete abil, vahetult aia keskkonnas.

Teeme seda selleks, et inimesed oskaksid ise oma aeda funktsionaalsemaks, tervislikumaks muuta  arvestades sealjuures  olemasoleva loodusliku keskkonnaga.  

 

Ergutama mõtlema, kuidas  oma õueruumi ruutmeetrid panna tervist teenima.

 

Kui Sa oled soetanud uue kodu ja soovid maja ümber rajada mõnusa koduaia või tahad oma olemasolevat aiaruumi paremini ära kasutadas, kuid ei tea, kuidas alustada – siis on meie koolitused just  Sinu jaoks

 

Esimene koolitus toimub 14. juulil 2015.a. kell 18.00 Tabasalus. Kogunemine kell 17.45 raamatukogu ees parklas. Teenuste 2. Koolitajateks feng shui ekspert SIret Seeder ja atesteeritud maastikuehitaja Õnne Einer. 

 

Hea meelega võtame vastu ka kutseid koolituse  läbi viimiseks just Sinu aias!

Oma soovist anna julgesti teada või 50 37 504.

Uus sari ''Energeetiline aiakujundus''
September 2023
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Hiina vanasõna:
teed plaane aastaks – külva seemet
teed plaane kümneks aastaks – istuta puid
teed plaane sajaks aastaks – hari inimesi!

ÜHINGUST
Panustame oma tegevusega tervisliku aiakultuuri arendamisse!
EESMÄRGID
MTÜ eesmärk on tervist väärtustava elukeskkonna ja  elulaadi tutvustamine ning aiakultuuri arendamine.
SÜNDMUSED
Siit leiad info  nii tulevaste kui juba toimunud sündmuste kohta.
KONTAKT
MTÜ Tervendavad Aiad, 
Juku põik 6-8, Harku vald, 
Rannamõisa, Harjumaa 76906 Kontakttelefon (+372) 50 37 504

Kodulehtede valmistamine aara.ee

MTÜ Tervendavad Aiad möödunud suvel alguse saanud sarjast "Energeetiline aiaturism" kasvas välja sari "Energeetiline aiakujundus". Möödunud sajandi tippaednik Jaan Port kirjutab oma 1941. a. ilmunud raamatus "Koduaed": Koduaed koosneb kolmest aiast: viljapuuaed, köögiviljaaed ja iluaed. Kui me kõiges oleme harjunud aja jooksul arenema kiiremini, kõrgemale, kaugemale, siis mis on toimunud aianduses viimase pea 100 aasta jooksul? Kolmest aiast on liiga tihti alles vaid üks - iluaed. Koolitustel pakume ideid, lahendusi kuidas mahutada oma krundile need kolm aeda: kuhu rajada köögiviljapeenrad, kuhu istutada viljapuud, kuhu paigutada kasvuhoone, kuhu rajada puhkekoht jne. Sarja raames külastame koduaedu, mis ei pea olema auhinnaväärilised iluaiad, vaid on täiesti tavalised koduaiad, kus nii mõnigi asi vajaks ümber kujundust, paremat lahendust. Õpetame nii klassikalisi aiakujundus- kui feng-shui tarkusi, õueruumi tsoneerimist otse praktiliste näidete abil, vahetult aia keskkonnas. Teeme seda selleks, et inimesed oskaksid ise oma aeda funktsionaalsemaks, tervislikumaks muuta arvestades sealjuures olemasoleva loodusliku keskkonnaga. Ergutama mõtlema, kuidas oma õueruumi ruutmeetrid panna tervist teenima. Kui Sa oled soetanud uue kodu ja soovid maja ümber rajada mõnusa koduaia või tahad oma olemasolevat aiaruumi paremini ära kasutadas, kuid ei tea, kuidas alustada – siis on meie koolitused just Sinu jaoks Esimene koolitus toimub 14. juulil 2015. a. kell 18. 00 Tabasalus. Kogunemine kell 17. 45 raamatukogu ees parklas. Teenuste 2. Koolitajateks feng shui ekspert SIret Seeder ja atesteeritud maastikuehitaja Õnne Einer. Hea meelega võtame vastu ka kutseid koolituse läbi viimiseks just Sinu aias! Oma soovist anna julgesti teada terv[no-Smpam)aiad@gmail. com või 50 37 504.aks muuta  arvestades sealjuures  olemasoleva loodusliku keskkonnaga.     Ergutama mõtlema, kuidas  oma õueruumi ruutmeetrid panna tervist teenima.   Kui Sa oled soetanud uue kodu ja soovid maja ümber rajada mõnusa koduaia või tahad oma olemasolevat aiaruumi paremini ära kasutadas, kuid ei tea, kuidas alustada – siis on meie koolitused just  Sinu jaoks   Esimene koolitus toimub 14. juulil 2015. a. kell 18. 00 Tabasalus. Kogunemine kell 17. 45 raamatukogu ees parklas. Teenuste 2. Koolitajateks feng shui ekspert SIret Seeder ja atesteeritud maastikuehitaja Õnne Einer.     Hea meelega võtame vastu ka kutseid koolituse  läbi viimiseks just Sinu aias! Oma soovist anna julgesti teada terv[no-Smpam)aiad@gmail. com või 50 37 504.

Paneme oma õue ruutmeetrid tervist teenima! Koolitajateks feng shui nõustaja SIRET SEEDER ja atesteeritud maastikuehitaja ÕNNE EINER Uus sari ''Energeetiline aiakujundus''

www.tervendavadaiad.ee © 2014 MTÜ Tervendavad Aiad